Riideesemete uuskasutusega puutuvad kokku kõik. Riiete kasutusaja säästlik pikendamine ehk riiete laenamine, müümine, annetamine ja taaskasutus on Eestiski muutumas järjest igapäevasemaks. Ostes meeldiva riietuseseme justnimelt second-hand-poest, on rõõm küllap suuremgi kui tuttuue, ent kalli riideeseme soetamisel.

Mitmed meist väärtustavad võimalust veeta mõni vaba hetk riidepoodides erinevaid huvitavaid kostüüme selga proovides. Teisi võivad rõivapoodide külluslik valik ja inimesed aga häirida. Sel põhjusel soetavadki paljud suure osa oma riidekapi sisust mugavalt veebist, kus sortiment on tõepoolest kordades suurem kui mistahes poes(rohkem teavet siin – teksad meestele). Kas olete aga kunagi internetist ostnud teisele ringile minevaid riideid?

Riidepood tuleb koju kätte

Tallinnas ja Pärnus tegutseva Kilomaxi kaupluseid on kliendid hinnanud juba aastaid. Inglismaalt, Šveitsist, Itaaliast ja Hollandist toodud hea kvaliteediga, ilma kulumismärkideta kaup tuleb otse rõivaste sorteerimispunktidest.

Alates 2021. aasta algusest pakub mugavat veebipõhist ostuvõimalust oma vähekasutatud rõivastele ka Kilomax. Netipoes ootavad kliente unikaalsed leiud, lugematud kaubamärgid ning ootamatult mitmekülgne valik suuruseid.

Veebilehel on teil võimalus osta endale sobivad uued või vähekasutatud riided kodust väljumata. Ostu saab vormistada mõne hetkega ning kaup saadetakse sobivasse pakiautomaati. Kui aga selgub, et tellitud tooted mingil põhjusel teile ei sobi, võib ostetud riided ka tagastada.

Tavapoele alla ei vannu

Uus naiste- ja meesteriiete e-pood sobib kõigile, kes peavad oluliseks moodi ja suurepärast kvaliteeti – valikus on tuntud kaubamärkide erilised riided ja jalanõud, mis muudavad kandja kõigis situatsioonides enesekindlaks.

Kasutajasõbralikus e-poes saavad mehed tutvuda laia valiku jopede, pükste, lühikeste pükste, ülikondade, jakkide, sviitrite, spordiriiete ja mitmete teiste riideesemetega. Naistel on šoppamine ehk veelgi huvitavam, kuna valikus on ka kleidid, kardiganid, topid, retuusid, ööriided, aksessuaarid, jalatsid ja veel palju muud. Samuti leiab kauplusest riideid nooremale põlvkonnale – poistele, tüdrukutele ja beebidele.

Kilomaxi veebipoest leiate usaldusväärseid riideid ja jalanõusid nii meestele kui naistele. Ainult ühe hiireklõpsuga leiab üles kõik sooduspakkumised ja uued täiendused, mis teeb koduse ostlemise veelgi mugavamaks.

Andke vähekasutatud riietele uus šanss, tutvudes värske selektsiooni meeste- ja naisteriiete ning jalatsitega aadressil www.e-kilomax.lv/et. Selleks, et hea välja näha, ei pea kulutama paljuaega ja raha!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *