Kellele poleks sümpaatsed tuttavad, kes on suutnud enda igapäevase tarbimise muuta võimalikult keskkonnasõbralikuks? Omapärased leiud vähekantud rõivaste kauplustest ja vanade riideesemete ümberõmblemine on nende stiili muutnud silmnähtavalt unikaalseks. Küllap olete teiegi mõnest second-hand‘ist paar eriti südamelähedaseks muutunud pakkumist oma garderoobi lisanud.

Mitmed meist väärtustavad võimalust veeta mõni vaba hetk rõivapoodides erisuguseid kostüüme proovides. Mõnda teist võivad rõivapoodide kirju valik ja kliendid aga kurnata. Seetõttu tellivadki paljud suure osa oma riietest käepäraselt internetist, kus pakkumine on tõepoolest kordades suurem kui mistahes poes. Ent kas olete kunagi internetist tellinud kasutatud rõivaid?Vaata lähemalt siit – (teksad meestele),ja alljärgnevas artiklis.

Riidepood arvutis

Kilomaxi külastajad on üle 15 aasta kasutanud võimalust leida endale ilusaid, kvaliteetseid ja stiilseid riideid, hoides samas kokku. Kaupluseketi hoolikalt valitud sortiment on võitnud kümnete tuhandete ostjate usalduse ja kiidusõnad nii Eestis kui ka Lätis.

Pandeemia kestes soovis pood oma rõivaste ja aksessuaaride müügiks avada ka e-poe, kus kaubaga saab tutvuda piltide ning kirjelduste vahendusel. Kaupluses müüakse tuhandeid erinevaid riideesemeid tuntud brändidelt, nii et tühjade kätega ei pea lahkuma keegi.

Sel moel saab second-hand‘is šoppamist kogeda seegi, kes eelistaks oma riideostud joonde ajada näiteks päevasel ajal kontoris netis surfates. Teel koju jääb üle vaid pakk automaadist üles korjata. Eks on alati oht, et netist ostetud riideese ei istu nii hästi kui tahaks, aga sel juhul on võimalik see ilma suurema vaevata tagasi saata.

Harilikule riidepoele alla ei vannu

Uus naiste- ja meesteriiete netipood on mõeldud kõigile, kes väärtustavad moodi ja kvaliteeti – valikust leiab tuntud brändide eksklusiivsed rõivad ja jalanõud, mis muudavad kandja kõigis situatsioonides enesekindlaks.

Avades meesteriiete menüü, leiab eest muuhulgas särgid, bleiserid, kardiganid, teksad, joped, spordirõivad, aluspesu, pidžaamad, jalatsid ja aksessuaarid. Naisteriiete valikust leiab muuhulgas sajad kleidid, sviitrid, pluusid, teksad, seelikud, mantlid, ülikonnad, lühikesed püksid, spordirõivad, ööriided, kombinesoonid, jalatsid ja aksessuaarid. Lai valik riideid on kaupluses ka poistele, tüdrukutele ja beebidele.

Arvatavasti saate Kilomaxi veebipoega päris headeks sõpradeks, kui vajate kauakestvaid rõivaid või jalanõusid, olgu siis täiskasvanutele või lastele. E-poodi on põhjust külastada tihti, et leida viimaseid sooduspakkumisi ja kõige uuemaid tooteid.

Pange tähele, et Kilomaxis ei tähenda mõiste “kasutatud riided” kindlasti seda, et rõivaste kvaliteet oleks mingil moel kannatada saanud. Enamik müüdavaid riideid on täiesti uued – selles võib oma silmaga veenduda veebilehel www.e-kilomax.lv/et.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *