On viimane moment valmistuda tulevaseks jäähoki sessooniks. Meie hokipood ootab kõiki huvilisi kauplusega tutvuma. Loomulikult oleme varustuse valiku mõttes riigis esikohal. Soovime oma huvilistele pakkuda ainult usaldusväärset tootevalikut. Hooaja alguse puhul on meil ka eripakkumisi – saa osa neist!

KVALITEETNE VARUSTUS

 

Valikus on päris suur valik varustust ainult tuntud kaubamärkidelt. Uisud, riided, kotid, kaitsed, kepid – vaata kõiki tooteid e-poes! Koostasime nimekirja sellest, mida meie hoki varustus endas hõlmab.

https://hockeypoint.ee/ee_ee/hoki-rulluiskudel/rulluisud/rulluisud-laste-jaoks

HOKIKEPID

 

Pakkumises on hokikepid nii lastele kui ka täiskasvanutele. Otsingu abil vali vajalikud omadused ning näed vastavat tootevalikut. Kui sooviksid rohkem infot selle kohta, kuidas määratakse hokikeppide hind, siis võta julgelt meie meeskonnaga ühendust.

Vaata meie e-poodi ja ehk oled uue hokikepi omanik juba täna!

 

UISUD

 

Hokiuisud, iluuisutamise uisud, lasteuisud – valik on lai nii suuruste, kui ka kaubamärkide osas.  Jäähoki uisud on kategooria all. Otsingu abil saad mängida uiskude kvaliteediga ning valida just see kõige parem. Uisud on nii iluuisutamise kui ka jäähoki alal oluliseim osa varustusest ja sellepärast on tähtis, et uisud oleks kvaliteetsed ja vastupidavad.  Internetipoest leiad samuti kõikvõimalikud tarvikud, mida uiskudega kasutada.

 

RIIETUS

 

Riietuse kategooria all leidub vajalikku riietust igaks aastaajaks. Nokamütsid on olnud väga populaarsed meie sportlaste hulgas. Mütsid on pesapalli tüüpi. Kodulehe filtri abil saad teha valiku nii suuruse, värvi kui ka kaubamärgi järgi.

 

Ka hokisärgid kuuluvad sooja riietuse rubriigi hulka.  Võimsa prindiga või heade spordiomadustega – saad valida kõik omadusi koos või eraldi. Kuid kindel on üks – ükskõik, mis valiku sa teed, on see korralik.

 

TULE POODLEMA!

 

Oleme hokivarustuse edasimüümisega tegelenud üle kahekümne aasta, teame täpselt kui suure kaaluga on varustuse vastupidavus. Oleme hoki pood, kus kõikidel toodetel on olemas garantii. Kui vaja pakume nõustamist ka kõige õigema hokivarustuse leidmisel.  Mõistame, et erikaupade puhul – hoki uisud või hokikepid – detaile on väga palju ning ei saagi kõigega kursis olla.  Pluss leiate meie juurest ka kõige popimad asjad.

Uus hooaeg – uus hokivarustus!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *