Boonus – see on auhind või muusugune kingitus, mis klientidele jagatakse. Kuid teame sedagi, et hiir saab tasuta juustu ainult lõksust. Muidugi on kasiino antav boonus meeldiv asi ning tark inimene suudab kriitilise mõtlemisega seda õigesti ära kasutada.

Samas võib boonuste kogumine ning nende jahtimine muutuda kui kiirlaenu võtmiseks. Esmalt on tore, kui sulle ilma protsendita laenu antakse, ent teisel korral pead juba intresse maksma. Samas võib juhtuda, et juba esimese korraga oled konksu otsas ning soovidki enne kuu lõppu järjekordset laenu võtta.

 

Nii palju kui on kasiinosid, on ka erinevaid boonuseid. Neid on erinevat tüüpi ning erinevas mahus. Leidub küllalt netiportaale, kes näivad raha tasuta laiali jagavat, et oma mängude juurde võimalikult palju inimesi meelitada, ent alati tasub uurida, millistel tingimustel nad oma boonuseid jagavad.

 

Üks pakutavatest boonustest on riskivabad spinnid. Ei tasu mõelda, et need oleks tasuta spinnid, küll aga on tegu ilma kaotamise riskita spinnidega. Panus tuleb ikka enda raha eest teha. Kui võitu ei tule, saab raha tagasi. Panuse suuruse määrab enamasti kasiino (optibet)

 

Ühtlasi pakutakse ka tasuta spinne. Sel juhul pole enda raha üldse mängus, kuna kasiino maksab nii panuse kui ka võidu. Tasuta spinnide hulga ning nende väärtuse leiab mängutingimustest.

 

Kõige suurem võit näib aga uue mängija boonus. Teete näiteks sajaeurose sissemakse ning kasiino paneb omaltpoolt sada eurot juurde. Näib, et saate 200 eurot, kuid tegelikult pole asi nii lihtne. Lugege tingimusi! Mõtlesite, et võite raha kohe oma kontole välja maksta? Eksite. Võib olla näiteks nii, et peate raha väljamaksmiseks 3000 euro eest mängukäivet tekitama ning alles siis on võimalik allesjäänud summa kätte saada.

 

Seetõttu lugege alati tingimused läbi ning näete, et tasuta boonused ei tähenda tihti kuigi palju. Võib näida, et kaotada ei saa, ent võite sattuda kasiino konksu otsa.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *