Kindlasti pole tavaline kodanik arutlenud, milliseid on variatsioone nüüdisajal fotode trükkimiseks.  Fotoalbum, fototapeet, fotoraamat, fotolõuend, kalender, trükk t-särgile, seinakleebised, fotode trükkimine – ja see pole kaugeltki veel kõik!

PANE MÄLESTUSED ÜHTE KOHTA – FOTOALBUM, FOTORAAMAT VÕI KALENDER

See suvi on olnud väga päikeseline ja loodetavasti täis seiklusi. Siis on vist ka saadud hulganisti toredaid pilte! Haara võimalusest kinni, sest fotode trükkimine meie poes on kõige kiirem! Lisaks pakume võimalust eriti mugavalt internetikeskkonnas koostada ka tore fotoalbum või fotoraamat oma piltidega. Nii on vahva mõnel vaiksemal õhtul meelde tuletada, kui soe suvi on ikka olnud. Fotoalbum ja fotoraamat on lisaks lahe kingitus näiteks emale. Teine võimalus on luua kalender – saad ise otsustada missugused pildid, millise kuu alla lisad ja samuti märkida ka kõikide lähedaste sünnipäevad.  Kalendrid on lisaks tore kingitus igaühe jaoks, eriti sõbrale- https://www.picturehappy.ee/en/arikliendile/.

KODU HUBASEMAKS  – FOTOTAPEET JA FOTOLÕUEND

Fototapeet ei lähe iial moest, kui paned seina maitseka ning enda jaoks armsa pildi. Näiteks, saad fototapeedile panna foto endale olulisest kohast – lapsepõlvekodu või lihtsalt ilus looduspilt, või ka pildi oma armsatest – kas siis loomast või oma pereliikmetest. Pisem, kuid ikkagi hea alternatiiv fototapeedile on fotolõuend. Fotolõuend on hästi trükitud foto lõuendile, mis näeb välja nagu maal. Fotolõuend lisab rohkelt stiili ruumile.

T-SÄRKIDE TRÜKKIMINE

Populaarsust on viimastel aastatel kogunud t-särkide trükk. Lisaks spordimeeskondadele, on trükk riietele levinud ka sõprade seltskondade ja töökaaslaste seas.  Disaini ainulaadsed t-särgid enda sõpradele – nii leiate kergelt üksteist suurel üritusel üles.

FOTOTRÜKK JA MUUD TEENUSED – KÕIK ÜHEST KOHAST

Meie ettevõttest on lisaks võimalik soetada ka palju muid tooteid, mida edukal ettevõttel vaja võiks minna.  Teenuste seas on lisaks ka visiitkaardid, seinakleebised ning ka köitmine. Visiitkaartide trükkimine meil on mitu korda lihtsam kui see alguses tundub – kirjuta meile ja me juhendame sind. Seinakleebised on valikus erimõõtudes ja ka erisugustest materjalidest. Kleebised on suurepärased, kui tahad oma tegemisi promoda mõnel üritusel või lihtsalt kleebid kleebised mõnele transpordivahendile – kasvõi mootorrattale! Lisaks on üks teenustest, mida meie juures teha saab – köitmine! Köitmine on ülikiire ja odav kõigile neile, kes peavad oluliseks oma lõputööd viimaseni lihvida.

Külasta meie veebikeskkonda juba täna ja avasta palju põnevat!

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *