Arvatavasti pole tavainimene mõtisklenud selle üle, missuguseid on variatsioone nüüdisajal fotode trükkimiseks. Meie juures on võimalik tellida fotoalbum, fototapeet, fotoraamat, fotolõuend, kalender, trükk t-särgile, seinakleebised ning samuti traditsiooniline fotode trükkimine endale sobivas mõõdus.

PANE MÄLESTUSED ÜHTE KOHTA – FOTOALBUM, FOTORAAMAT VÕI KALENDER

See suvi on olnud väga päikeseline ning kindlasti seiklusi täis. Kui on toredad seiklused, siis on ka rohkelt mälestusi mida meelde jätta.  Haara võimalusest kinni, sest fotode trükkimine meie poes on kõige mugavam! Lisaks pakume võimalust mugavalt e-keskkonnas teha ka lõbus fotoalbum või fotoraamat oma seiklustest. Nii on vahva mõnel vaiksemal õhtul meelde tuletada, kui palav suvi on ikka olnud. Nii fotoraamat kui ka fotoalbum on väga armas kingitus enda sõpradele. Veel üks võimalus on kokku panna kalender – saad ise valida millised pildid, millisesse kuusse lisad ja samuti märgistada ka kõikide asjaosaliste sünnikuupäevad.  Ja kindlasti on kalendrid kinkimiseks sobilikud.

PÕNEV INTERJÖÖR  – FOTOTAPEET JA FOTOLÕUEND

Kui Sulle on armsaks saanud mõni hetk, mida tahad imetleda vahepidamata, siis soeta seinale fototapeet. Näiteks, on võimalik fototapeedile printida foto endale tähtsast kohast – kodukant või lihtsalt lummav pilt loodusest, või ka foto enda armsamatest – kas siis lemmikloomast või oma perekonnaliikmetest. Pisem, kuid samuti efektne alternatiiv fototapeedile on fotolõuend. Fotolõuend on kvaliteetselt trükitud foto printimine lõuendile, mis näeb välja nagu maal. Fotolõuend on kaunis disanielement seina peale.

T-SÄRKIDE TRÜKKIMINE

Populaarsust on viimasel ajal kogunud t-särkide trükk. Lisaks spordimeeskondadele, on trükk riietele populaarsemaks saanud ka sõprade ja töökaaslaste seas.  Miks mitte luua ägedad särgid või pusad enda ja sõprade jaoks ja minna koos festivalile?

FOTOTRÜKK JA MUUD TEENUSED – KÕIK ÜHEST KOHAST

Meie veebikeskkonnast on lisaks võimalik osta ka erinevaid muid tooteid, mida edukal firmal vaja võiks minna.  Tootevalikus on lisaks ka visiitkaardid, seinakleebised ning ka köitmine. Visiitkaartide trükkimine meie ettevõttes on palju lihtsam kui see alguses tundub – kirjuta meile ning me juhendame sind hea meelega. Lisaks saab tellida ka seinakleebised, millele on kujundatud on kas ettevõtte logo või muu info. Kleebised on suurepärased, kui soovid oma ettevõtet reklaamida mõnel suuremal üritusel või lihtsalt kleebid kleebised mõnele transpordivahendile – kasvõi rattale! Kui aga oled tudeng, siis tuleb tuttav ette, kuidas õiged mõtted ilmuvad kõige viimasel hetkel. Sellepärast on köitmine meie kaupluses kiire ja mugav protsess!

Külasta meie veebikeskkonda juba täna ja avasta palju põnevat!

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *