Tõenäoliselt ei ole tavaline inimene mõelnud, missuguseid on variante nüüdisajal fotode trükkimiseks. Meilt on võimalik tellida fotoalbum, fototapeet, fotoraamat, fotolõuend, kalender, trükk t-särgile, seinakleebised ning samuti traditsiooniline fotode trükkimine endale sobivas suuruses.

IDEED ARMSAKS KINGITUSEKS – FOTOALBUM, FOTORAAMAT VÕI KALENDER

Käesolev suvi on olnud väga soe ning kindlasti täis seiklusi. Kui on ägedad sündmused, siis on ka hulganisti hetki mida jäädvustada.  Ära jäta võimalust kasutamata, sest fotode trükkimine meie juures on kõige mugavam! Kui aga tahaksid kõik fotopildid kaante vahele panna, siis on suurepärane lahendus tellida kohe fotoalbum või fotoraamat. Sellist raamatut on mõne aja pärast ikka väga vahva lugeda! Fotoalbum ning fotoraamat on ka ideaalne kink näiteks emale. Kui aga tahaksid, et lisaks fotomälestustele oleks laual ka lisainfot kuupäevade kohta, siis meie juures on võimalik luua ka kalender.  Kalendrid, templite valmistamine on loomulikult tore kingitus igaühe jaoks, eriti sõbrale.

KODU HUBASEMAKS  – FOTOTAPEET JA FOTOLÕUEND

Fototapeet ei aegu kunagi, kui jäädvustad seinale kauni ja enda jaoks toreda foto. Fototapeedile võid trükkida ükskõik mida – kauneid kohti looduses, enda või lähedaste pilti, lemmikloomast või mõnest lemmikust multikakangelasest – sest kui tapeet meeldib Sulle, ei tüdine sa sellest nii pea! Mõõtude poolest väiksem, kuid samamoodi efektiivne alternatiiv fototapeedile on fotolõuend. Fotolõuend on kvaliteetselt trükitud foto lõuendile, mis näeb välja nagu maal. Fotolõuend on ilus element seinale.

T-SÄRKIDE TRÜKKIMINE

T-särkide trükk ning ka üldisemalt trükk riietele on viimaste aastatega muutunud aina kuulsamakas interjööri elemendiks.  Lisaks spordimeeskondadele, on trükk riietele levinud ka sõpruskondade ja firmade seas.  Miks mitte välja mõelda ägedad särgid või pusad endale ja sõpradele ja minna koos üritusele?

FOTOTRÜKK JA MUUD TEENUSED – KÕIK ÜHEST KOHAST

Fototrükk ei ole ainuke teenus, mida meilt tellida saab. Näiteks saame trükkida Sinu enda väljamõeldud visiitkaardid. Visiitkaartide trükkimine meil on kordi lihtsam kui see algselt tunduda võib – võta meiega ühendust ning me juhendame sind hea meelega. Seinakleebised on valikus erinevat mõõtu ning erisugustest materjalidest. Kleebised on suurepärased, kui plaanid oma firmat promoda mõnel suuremal üritusel või lihtsalt kleebid kleebised mõnele transpordivahendile – kasvõi mootorrattale! Lisaks on üks teenustest, mida meie juures teha saab – köitmine! Köitmine on kiire ja odav nende jaoks, kes tahavad oma tööd viimaseni lihvida.

Külasta meie veebikeskkonda juba täna ja avasta palju põnevat!

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *