Kindlasti pole tavaline kodanik mõelnud, kui palju on võimalusi tänapäeval fotode trükkimiseks. Meilt on võimalik tellida fotoalbum, fototapeet, fotoraamat, fotolõuend, kalender, trükk t-särgile, seinakleebised ja loomulikult traditsiooniline fotode trükkimine endale sobivas suuruses.
IDEED ARMSAKS KINGITUSEKS – FOTOALBUM, FOTORAAMAT VÕI KALENDER
Käesolev suvi on olnud väga kuum ja loodetavasti ka samuti põnev. Kui on vahvad sündmused, siis on ka hulganisti hetki mida jäädvustada. Fotode tellimine, trükkimine meie kaupluses on odavam kui mujal. Kui aga tahaksid kõik fotod kaante vahele mahutada, siis on mugav luua kohe fotoalbum või fotoraamat. Nii saad hiljem vaadata, kui soe suvi oli. Nii fotoraamat kui ka fotoalbum on ikka vahva kingitus enda sõpradele. Veel üks võimalus on teha kalender – saad ise välja valida millised fotopildid, millisesse kuusse lisad ja samamoodi märgistada ka kõikide lähedaste sünnikuupäevad. Ja muidugi on kalendrid kabinetti sobilikud.

LISA KODULE MAITSEKUST – FOTOTAPEET JA FOTOLÕUEND
Kui Sulle on tähtsaks jäänud mõni hetk, mida sooviksid näha iga päev, siis osta seina fototapeet. Näiteks, saad fototapeedile panna vaate endale armsast kohast – kodu või lihtsalt kaunis pilt loodusest, või ka pildi enda armsatest – kas siis lemmikloomast või oma pereliikmetest. Mõõtude poolest väiksem, kuid samuti efektne asendusvariant fototapeedile on fotolõuend. Fotolõuend tähendab seda, et foto trükitakse kangale, mis loob mulje nagu see oleks maal. Fotolõuend lisab kindlasti stiili toale.

T-SÄRKIDE TRÜKKIMINE
T-särkide trükk ning ka üldisemalt trükk riietele on viimaste aastatega muutunud aina populaarsemaks. Lisaks spordimeeskondadele, on trükk riietele muutunud käepäraseks ka sõpruskondade ja ettevõtete seas. Miks mitte välja mõelda ägedad särgid või pusad enda ja sõprade jaoks ja minna koos peole?

FOTOTRÜKK JA MUUD TEENUSED – KÕIK ÜHEST KOHAST
Meie ettevõttest on samuti võimalik soetada ka erinevaid muid tooteid, mida igal ettevõttel vaja võiks minna. Näiteks saame trükkida Sinu enda väljamõeldud visiitkaardid. Visiitkaartide trükkimine meie juures on palju lihtsam kui see alguses tundub – küsi meilt nõu ja me juhendame sind. Lisaks saad tellida ka seinakleebised, millel on kas firma logo või muu info. Kleebised on suurepärased, kui tahad oma firmat reklaamida mõnel ekspol või lihtsalt kleebid kleebised mõnele transpordivahendile – kasvõi rattale! Lisaks on üks teenustest, mida me pakume – köitmine! Köitmine on ülikiire ja mugav kõigile neile, kes tahavad oma arvestustööd viimaseni lihvida.
Külasta meie veebikeskkonda juba täna ja avasta palju põnevat!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *