Kas Sina tead, mida oleks võimalik teha fotode abil?  Fotoalbum, fototapeet, fotoraamat, fotolõuend, kalender, trükk t-särgile, seinakleebised, fotode trükkimine – ja veel palju muud!

PANE MÄLESTUSED ÜHTE KOHTA – FOTOALBUM, FOTORAAMAT VÕI KALENDER

Kas selle aasta suvehooajal on olnud natuke rohkem seiklusi? Siis on vist ka saadud hulganisti vahvaid pilte! Fotode trükkimine meie e-keskkonnas on odavam kui teiste kampaaniate ajal.  Pealegi pakume võimalust eriti mugavalt internetikeskkonnas teha ka lõbus fotoalbum või fotoraamat oma piltidega. Seda raamatut on mõne aja pärast ikka väga meeldiv lehitseda! Nii fotoraamat kui ka fotoalbum on ikka vahva kingiidee enda lähedastele. Samuti on võimalus luua kalender – saad ise otsustada mis fotopildid, mis kuusse lisad ja samuti märgistada ka kõikide asjaosaliste sünnipäevad.  Ja loomulikult on kalendrid kinkimiseks sobilikud- https://www.picturehappy.ee/et/arikliendile/bannerite-trukk-ja-loomine/.

KODU HUBASEMAKS  – FOTOTAPEET JA FOTOLÕUEND

Kui Sulle on oluliseks muutunud mõni hetk, mida tahaksid vaadata vahepidamata, siis telli seinale fototapeet. Näiteks, saad fototapeedile printida vaate endale olulisest kohast – lapsepõlvekodu või lihtsalt lummav pilt loodusest, või ka pildi enda armsamatest – kas siis loomast või oma pereliikmetest. Mõõtude poolest väiksem, kuid samamoodi hea asendusvariant fototapeedile on fotolõuend. Fotolõuend on kvaliteetselt trükitud foto lõuendile, mis näeb välja nagu maal. Fotolõuend on ilus kaunistus ruumi seinale.

T-SÄRKIDE TRÜKKIMINE

Kuulsust on viimaste aastastega kogunud t-särkide trükk. Kui enne oli trükk riietele levinud vaid võistkondade seas, siis praeguseks teevad seda kõik kes sooviksid, et riietus neid samastaks. Telli ainulaadsed t-särgid oma lähedastele – nii leiate kiirelt üksteist suuremal üritusel üles.

FOTOTRÜKK JA MUUD TEENUSED – KÕIK ÜHEST KOHAST

Meie veebikeskkonnast on samuti võimalik osta ka palju muid tooteid, mida igal firmal vaja võiks minna.  Näiteks võime trükkida Sinu oma kujundatud visiitkaardid. Visiitkaartide trükkimine on  väga päris kiire protsess, kui kujundus ja info, mis peale läheb on välja mõeldud. Seinakleebised on valikus erisuuruses ning erisugustest materjalidest.  Kleebised saab kleepida ükskõik mis pinnale kuid tähtis on see enne välja mõelda, millisel täpsemalt soovid kleebiseid kasutada ja osta need ka siis sobilikust materjalist. Samuti on üks teenustest, mida meilt on võimalik tellida – köitmine! Köitmine on kiire ja odav nende jaoks, kes tahavad oma tööd viimaseni lihvida.

Külasta meie veebikeskkonda juba täna ja avasta palju põnevat!

 

a

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *