Maailma populaarseim kaardimäng on ilmselt pokker (mitte turakas) ning paljud ei teagi, et pokkeri nime kannavad kümned erinevad mängud. Sel sajandil on pokker oma võidukäiku ainult kiirendanud, kuna internetis on hasartmängude seas pokkeriturniiridest osa võtmine üks populaarsemaid tegevusi.

Pokker on kaardimäng, mis nõuab mängija täit tähelepanu ning strateegiate tundmist, rääkimata võidukombinatsioonide tundmisest.

Huvitav fakt on see, et üks maailma tuntumaid pokkerimängijaid alustas oma online-pokkeri karjääri sünnipäevaks kingitud 50 dollariga. Järgneva paari aasta jooksul kasvas summa juba 5 miljonini. Sellisest võidust unistab igaüks, kuid erinevalt teistest hasartmängudest, ei sõltu pokkerivõidud vaid puhtast õnnest.

Panused
Mida suurem võit, seda suurem soov võita, selge see, ent suured panused ning kõigi žetoonide mängu lükkamine võib olla ka suurepärane bluff, mis muudab väärtuseta kaardikombinatsiooni võitjaks. Seetõttu soovitame oma panused hoolikalt läbi kaaluda ning mitte ajaga võidu joosta. Õhtu ei pruugi paremini lõppeda, kui kogu oma raha kohe mängu panete.

Võtke vabalt ning nautige olukorda! Kord muutis üks 18-aastane noormees 2000 dollarit paari kuu jooksul viieks miljoniks, kuid läbimõtlematuid panuseid tehes kaotas kõik. Vaevalt, et keegi tahaks seesuguseid emotsioone kogeda.

Turniirid
Pokkeriturniirid on suurepärane vaba aja veetmise viis ning neis võib osaleda nii internetis kui ka kasiinodes. Kas teadsite, et kõige pikem pokkeriturniir kestis kaheksa aastat? Selle ajal mängiti maha ligikaudu 10 miljonit dollarit. Turniir lõppes alles siis, kui üleujutus hoone ära uputas. Kõlab uskumatult, kuid just nii see oli.

Pokkeriturniiride võitjad jagunevad tihtilugu kahte rühma – ühed mängivad oma võidud suhteliselt kiiresti maha, aga teised käivad nendega mõistlikult ümber. Miks nii, polegi teada, sest suurte võitude saamiseks peab olema terava mõistusega ja tasakaalukas.

On sellinegi naine, kes võitis pokkeriturniiri nii, et vaatas oma kaarte vaid ühe korra. Populaarseima pokkeriturniiri (spordiennustused) asutaja oli mõrvas süüdi mõistetud ning tegutses 40ndatel Dallases räkitikuningana.
Lugusid pokkerist on palju ning need on kõik huvitavad. Mitte põhjuseta ei leia selle nime alt 120 erinevat kaardimängu – nii mitmekülgne on see mäng ühes oma ajalooga.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *