Iga kasiinos mängimist alustav mängur unistab elumuutvast suurvõidust. Aga vaid vähestel õnnestub see suurvõit kasiinos slotimänge mängides ka tegelikult saavutada. Kuigi slotimängude tulemused on täiesti juhuslikud ja “maja eelist” Sul neis vähendada kuidagi võimalik pole, on siiski mõned põhimõtted, mis aitavad Sul tulemusi veidi parandada.

  1. näpunäide. Väldi slotimängude panustamissüsteeme

Lihtsa Google’I otsinguga void internetist leida tuhandeid slotimängude panustamissüsteeme, mida saad “soodsa hinnaga” osta ja mis lubavad Sulle kasiino slotimängudes püsivat kasumit. Nende süsteemidega kaasaskäivad lubadused on paremal juhul imelikud, halvemal juhul täiesti naeruväärsed.

Kahjuks on fakt see, et pole võimalik luau võitvat süsteemi mängus, mille tulemused määrab juhuslike numbrite generaator ning kus etteantud väljamakseprotsent on väiksem kui 100 (ja täpselt nii on see kõigis slotimängudes. Samuti pole võimalik kuidagi ette ennustada seda, millised numbrid slotimängu ekraanile kuvatakse, kui Sa järgmisel korral oma lemmikus online kasiinos slotimängu käivitamise nuppu vajutad. Iga spinni tulemus on täiesti juhuslik ja ei sõltu eelmiste spinnide tulemusest.

  1. näpunäide. Pane paika oma kasiino mängusessiooni eelarve

See põhimõte ei silluta teed edule mitte ainult slotimängudes, vaid ka kõigis teises kasiinomängudes. Enne online kasiinosse sisselogimist, pead otsustama, millise rahahulga peale oled valmis selle mängusessiooni jooksul mängima. Jää oma esimesele otsusele kindlaks ja väldi kiusatust kaotuste tagasi teenimiseks piire nihutada.

  1. näpunäide. Õpi kasiinomängud selgeks

See on näiliselt elementaarne põhimõte, millest siiski tihti mööda vaadatakse. enne kui mängu alustad, tee selle reeglid endale selgeks. Nii väldid võimalike pettumusi ja tunned end mängides kindlamana. Kõige olulisem on see jackpotiga mängude puhul, kus sageli on jackpoti võitmiseks vaja teha teatud reeglitele vastav panus.

  1. näpunäide. Kasseeri võidud sisse ja logi kasiinost välja

Kui märkad, et lõpetad oma online kasiino mängusessioone pidevalt kahjumiga, pead harjutama õigel ajal lõpetamist. Paljud mängijad, kes enda sõnul peaaegu kunagi ei võida, on tegelikult kahjumis vaid sellepärast, et ei suuda mängu õigel ajal lõpetada. Sea omale realistlik kasumieesmärk ja kui see on saavutatud, lõpeta selleks päevaks mäng ja tegele millegi muu põnevaga.

  1. näpunäide. Piira kaotava seeria pikkust kasiino mängudes

Igaühel esineb aeg-ajalt ebaõnneseeriaid. Katastroofi vältimiseks pane paika, mitme võiduta spinni järel sa kasiinos mängimise selleks korraks lõpetad. Iga kaotus halvendab Su meeleolu ja masendusest tingitud otsused viivad kiiresti hävinguni.

 

  1. näpunäide.Naudi mängu!

Suurim slotimängude „edu saladus“ on see, et mängu peab nautima! Kui sead oma eesmärgiks mängu nautimise, oled iga kord online kasiinos mängides võidumees! Pane oma piirid paika, naudi mängu ja ära mõtle rahale!

https://kasiino.com/bingo-boonused-ja-juhised/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *