Kalender sobib suurepäraselt ka kinkimiseks – vanaemal oleks kindlalt rõõm isikliku kalendri üle. Teine lahe mõte on fotoraamat, kuhu on võimalik lisaks fotodele ka vahvad laused lisada.

Soeta endale sobivas mõõdus kalender köögi- või kontoriseinale. Valik on suur, aga kõik kalendrid ja fotoraamatud on sel nädalal kampaaniahinnaga!

Tõeline hitt on sellel aastal fototapeet!  Sa võid printida fototapeediks foto pereliikmetest, koduloomast või autost. Kui aga see tundub Sinu jaoks liig, siis nt seinakleebised muudaksid seina huvitavamaks.  Disaini ise sobivad kleebised meie veebilehel!

Kui oled tudeng, siis on köitmine kindlasti Sinu jaoks aktuaalne. Parima hinna eest lõputöö köitmine meie juures! Ka visiitkaardid ning visiitkaartide trükkimine on hetkel kampaaniahinnaga. Loo äge visiitkaart – meie töötajad on abik Sinule vajadusel oma soovitustega.

Fotolõuend – uus trend!

Fotolõuend on vahva variant, kuidas ruumile iseloomu lisada. Foto võid valida ise ning selle seinale panna. Telli fotolõuend enda lemmiku pildiga ning riputa see seinale.

Millal sa viimati trükkisid pilte ja panid neid albumisse? Arvutist võivad pildid kaduda ühe hetkega, kuid fotoalbum jääb. Praegu on {selleks selle täiendamiseks} parim hetk, kuna fototrükk 10×15 piltidele on soodsam kui kunagi varem.  Vaata ka teisi pakkumisi meie lehel, sest ka teistes mõõtudes piltide trükk on hea hinnaga. Fotode trükkimine ei ole veel kunagi olnud nii lihtne, saad seda teha mugavalt enda arvutist. Kui Sul ei õnnestu pildid üles laadida, võta ühendus meie kliendioega.

Tänapäeval on trükkimine riietele muutunud igapäevaseks trendiks. Trükk t-särgile on kõige populaarsem, kuna seda kasutavad paljud võistkonnad. Miks mitte kinkida isale vahva särk laste piltidega? Trükk riietele sobib ka meeskondadele, kes tahavad ühtset logo näiteks trenniriietele. Meie juuures on kõik võimalik!

Igasugune trükkimine riietetele, tassidele, lõuenditele ja palju muud! Külasta meie lehte juba täna ja telli endale mõnus meene või lase oma mälestused paberile trükkida!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *