Kalender sobib perfektselt kellelegi kinkimiseks – isal oleks kindlalt rõõm sellise kalendri üle. Teine hea lahendus on fotoraamat, kuhu on võimalik lisaks piltidele ka lahedad laused kirjutada.  Meie valikus on kalendrid kontorisse ja koju, kalendrid eridisainiga. Valik on suur, aga enamus kalendrid ja fotoraamatud on sel nädalal kampaaniahinnaga!

Eriti populaarne on sel aastal fototapeet!  Sul on võimalik printida fototapeediks foto oma perekonnast, koduloomast või loodusest. Kui aga arvad, et see pole Sinu jaoks, siis nt seinakleebised muudaksid ruumi stiilsemaks.  Loo ise sobivad kleebised meie kodulehel!

Heakvaliteediline bakalaureuse töö köitmine on viimne, kuid väga oluline osa töö valmimisel. Hea hinnaga lõputöö köitmine meie juures! Ka visiitkaardid ning visiitkaartide trükkimine on hetkel kampaaniahinnaga. Disaini äge visiitkaart – meie eksperdid on abik Sinule vajadusel oma soovitustega.

Fotolõuend – uudne trend!

Fotolõuend on riidest materjal, mille peale on prinditud foto. Lõuendile saab printida vabalt valitud foto. Telli fotolõuend enda lemmiku pildiga ning riputa see seinale.

Kas mäletad, kui mõnus on vana fotoalbum kätte võtta ja vanu pilte vaadata. Loo uus fotoalbum, et kümne aasta pärast oleks kõiks Su vahvad pildid ühes kohas. Meie juures on fototrükk parima hinnaga aastaringselt. Piltide trükk interneti vahendusel on kõige mugavam ja kiirem viis selleks. Fotode trükkimine ei ole veel kunagi olnud nii lihtne, saad seda teha mugavalt enda arvutist. Kui Sul ei õnnestu pildid üles laadida, võta ühendus meie kliendioega.

Aina enam populaarsust on kogunud fotode trükkimine riietele. Trükk t-särgile on kõige populaarsem, kuna seda kasutavad paljud meeskonnad.  T-särkide trükkimine ei võta kaua aega ja Sa saad ise valida särgi suuruse ja värvi. Tahad oma ürituse korraldustiimile midagi ühtset, siis trükk riietele on mugav valik. Anna meile oma soovidest teada!

Fotorükk, fotolõuendid, fotode printimine, köitmine on vaid väike osa meie teenustest. Tutvu kõikide võimalustega meie kodulehel.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *