Miks mitte anda kalender laste piltidega kallile emale? Kindlasti ka fotoraamat on suurepärane kink – saaksid iga pildi alla kirjutada tabav jutt, et mälestus meeldejäävam oleks.  Internetipoe toodete seas on nii seina- kui ka lauakalendrid, kalendrid erimõõtudes. Valik on lai, aga paljud kalendrid ja fotoraamatud on sel nädalal kampaaniahinnaga!

Kas Sina juba tead, et fototapeet on jälle moes? Miks mitte kleepida oma lemmik pilt seina peale, et seda iga hetk jumaldada? Seinakleebised on täiesti loomulik lahendus ühevärvilisele seinale. Kujunda ise enda jaoks kleebised meie veebilehel!

Kvaliteetne bakalaureuse töö köitmine on viimane, kuid vägagi oluline samm selle valmimisprotsessis. Ära riski oma diplomitööga ning teosta köitmine korraliku teenuspakkuja juures. Ka visiitkaardid ja visiitkaartide trükkimine on sel kuul soodushinnaga. Kui aga Sinul siiani puudub enda visiitkaart siis täna on parim hetk visiitkaardi tellimiseks!

Fotolõuend – uudne trend!

Fotolõuend on riie, millele on prinditud foto. Lõuendile saab printida ükskõik millise foto. Fotolõuend on täpselt nagu oleks tegemist ehtsa maaliga.

Kas mäletad, kui mõnus on vana fotoalbum kätte võtta ja vanu pilte vaadata. Loo uus fotoalbum, et kümne aasta pärast oleks kõiks Su vahvad pildid ühes kohas. Praegu on {selleks selle täiendamiseks} parim hetk, kuna fototrükk 10×15 piltidele on soodsam kui kunagi varem.  Vaata ka teisi pakkumisi meie lehel, sest ka teistes mõõtudes piltide trükk on hea hinnaga. Fotode trükkimine ei ole veel kunagi olnud nii lihtne, saad seda teha mugavalt enda arvutist. Lisa soovitud pildid trükkimiseks meie kodulehel ning loetud tööpäevade jooksul saad oma tellimuse kätte- https://www.picturehappy.ee/et/wrapping/.

Tänapäeval on trükkimine riietele muutunud igapäevaseks trendiks. Kõige enam eelistatud on trükk t-särgile. T-särkide trükkimine pole kunagi nii mugav olnud – vali särgi disain ja tekst internetis. Trükk riietele sobib ka meeskondadele, kes tahavad ühtset logo näiteks trenniriietele. Anna meile oma soovidest teada!

Igasugune trükkimine riietetele, tassidele, lõuenditele ja palju muud! Tutvu kõikide võimalustega meie kodulehel.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *