Kalender kaunite mälestustega eelmisest aastast. Kalender sobib perfektselt ka kingina – isal oleks kindlalt rõõm kauni kalendri üle. Samuti fotoraamat on tore kingitus – saaksid iga foto alla lisada armas jutuke, et mälestus meeldejäävam oleks.  Veebikauplus tootevalikus on kalendrid kontorisse ja koju, kalendrid eridisainiga. Kalendrivalik on lai, aga enamus kalendrid ja fotoraamatud on sel kuul soodushinnaga!

Sa võid printida fototapeediks foto pereliikmetest, lemmikloomast või autost. Kui aga arvad, et see pole Sulle, siis näiteks seinakleebised muudaksid toa huvitavamaks.  Kujunda ise enda jaoks kleebised meie kodulehel!

Kui oled õpilane, siis on köitmine kindlasti Sulle tuttav teema. Soodsa hinnaga lõputöö köitmine vaid meie e-poes! Ka visiitkaardid ja visiitkaartide trükkimine on praegu kampaaniahinnaga. Kui aga Sul veel puudub oma visiitkaart siis täna on parim võimalus kaardi loomiseks!

Fotolõuend – uudne trend!

Fotolõuend on vahva variant, kuidas ruumile iseloomu lisada. Lõuendile saab printida vabalt valitud foto. Fotolõuend jätab mulje nagu oleks tegemist ehtsa maaliga.

Millal sa viimati trükkisid pilte ja panid neid albumisse? Arvutist võivad pildid kaduda ühe hetkega, kuid fotoalbum jääb. Praegu on {selleks selle täiendamiseks} parim hetk, kuna fototrükk 10×15 piltidele on soodsam kui kunagi varem.  Vaata ka teisi pakkumisi meie lehel, sest ka teistes mõõtudes piltide trükk on hea hinnaga. Et fotode trükkimine sujuks paremini, vali kõik pildid, mida soovid trükkida juba eelnevalt eraldi kausa. Kui Sul ei õnnestu pildid üles laadida, võta ühendus meie kliendioega.

Tänapäeval on trükkimine riietele muutunud igapäevaseks trendiks. Trükk t-särgile on kõige populaarsem, kuna seda kasutavad paljud võistkonnad. Miks mitte kinkida isale vahva särk laste piltidega? Trükk riietele sobib ka meeskondadele, kes tahavad ühtset logo näiteks trenniriietele. Meie juuures on kõik võimalik!

Igasugune trükkimine riietetele, tassidele, kinkekarbid, lõuenditele ja palju muud! Tutvu kõikide võimalustega meie kodulehel.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *