Talleta enda sündmused ning telli üks kaunis kalender. Miks mitte kinkida kalender laste mälestustega kallile emale? Veel üks nutikas lahendus on fotoraamat, kuhu saab lisaks piltidele ka oma mõtted lisada.   Soeta omale sobivas mõõdus kalender koju. Valik on üüratu, aga paljud kalendrid ja fotoraamatud on sel hooajal soodushinnaga!

Sul on võimalik printida fototapeediks foto endast, oma loomast või loodusest. Kui aga tunned, et see on Sinu jaoks liig, siis võib-olla seinakleebised muudavad seina hubasemaks.  Lisaks on müügis kleebised ka firmaautodele ning teistele masinatele, mida saaksid täitsa ise kujundada.

Korralik magistritöö köitmine on viimne, kuid eriti oluline samm töö valmimisprotsessis. Ära riski oma lõputööga ning teosta köitmine korraliku teenuspakkuja juures. Ka visiitkaardid ja visiitkaartide trükkimine on sel kuul soodushinnaga. Kui aga Sinul veel puudub enda visiitkaart siis praegu on parim aeg kaardi tellimiseks- https://www.picturehappy.ee/et/photobooks/.

Fotolõuend – uudne trend!

Fotolõuend on kangas, millele on prinditud foto. Pildi võid välja valida ise ning selle seinale riputada. Fotolõuend jätab mulje nagu see oleks päris maal.

Kas mäletad, kui mõnus on vana fotoalbum kätte võtta ja vanu pilte vaadata. Loo uus fotoalbum, et kümne aasta pärast oleks kõiks Su vahvad pildid ühes kohas. Meie juures on fototrükk parima hinnaga aastaringselt. Vaata ka teisi pakkumisi meie lehel, sest ka teistes mõõtudes piltide trükk on hea hinnaga. Fotode trükkimine ei ole veel kunagi olnud nii lihtne, saad seda teha mugavalt enda arvutist. Lisa soovitud pildid trükkimiseks meie kodulehel ning loetud tööpäevade jooksul saad oma tellimuse kätte!

Tänapäeval on trükkimine riietele muutunud igapäevaseks trendiks. Kõige enam eelistatud on trükk t-särgile. Miks mitte kinkida isale vahva särk laste piltidega? Trükk riietele sobib ka meeskondadele, kes tahavad ühtset logo näiteks trenniriietele. Meie juuures on kõik võimalik!

Fotorükk, fotolõuendid, köitmine on vaid väike osa meie teenustest. Külasta meie lehte juba täna ja telli endale mõnus meene või lase oma mälestused paberile trükkida!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *